Україна і Польща в цьому році відкриють два пункти пропуску на кордоні


Україна і Польща в цьому році відкриють два пункти пропуску на кордоні

Україна і Польща мають намір у жовтні-грудень 2013 року відкрити два пункти пропуску через державні кордони – Грушів-Будомєж та Угринів-Долгобичів.

“Міжнародний автомобільний пункт пропуску Грушів-Будомєж стане найсучаснішим не тільки на українсько-польському кордоні, а й на всьому східному кордоні Польщі”, – сказав прем’єр-міністр України Микола Азаров.

За його словами, пропускна спроможність пункту Грушів-Будомєж складе близько 3 тис. автомобілів на добу, що дозволить розвантажити інші пункти пропуску на українсько-польському кордоні.

Як повідомлялося, будівництво митного переходу Грушів-Будомєж було розпочато в 2010 році в рамках підготовки до проведення в Україні фінальних матчів Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Тоді наголошувалося, що будівництво самого переходу здійснюється за кошти Польщі. Його вартість складе 140 млн польських злотих (майже 350 млн грн). У цілому, на новому пункті пропуску передбачено 16 смуг руху: по вісім в кожну сторону, з яких чотири – для приватних автомобілів, дві – для мікроавтобусів та ще дві для автобусів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Україна і Польща в цьому році відкриють два пункти пропуску на кордоні» на Finance.UA - 2.0
В Контексті Finance.UA