S&P: Іспанія, Португалія, Італія і Франція на межі соціального вибуху


S&P: Іспанія, Португалія, Італія і Франція на межі соціального вибуху

Заходи консолідації бюджету і скорочення держвидатків, що вживаються владою Іспанії, Португалії, Італії та Франції для боротьби з борговою кризою, підсилюють ризик “соціального вибуху”.

Небезпека наростає, так як безробіття в цих країнах, як і раніше, залишається високим.

Про це заявив в інтерв’ю газеті Neue Osnabrucker Zeitung голова німецького офісу рейтингового агентства S&P Торстен Хінріхс, передає РИА “Новости”.

“Обстановка в Іспанії, Італії та Франції вибухонебезпечна. Повинен бути якийсь соціальний консенсус”, – вважає Хінріхс.

За його словами, громадяни Іспанії та Португалії не проти заходів консолідації як таких, але цей процес не може тривати нескінченно.

“В Італії до цього додається небезпека того, що новий уряд не зможе продовжити реформи для забезпечення зростання економіки”, – відзначив експерт.

Що стосується Німеччини, то ситуація в країні не викликає у S&P побоювань. “Це одна з небагатьох стабільних країн в Європі з рейтингом ААА”, – сказав Хінріхс.

При цьому він додав, що єдиною проблемою в країні є обстановка в банківському секторі, хоча заходи зі збільшення капіталізації поступово виправляють її.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:РІА Новини
Рейтинг популярності матеріалу «S&P: Іспанія, Португалія, Італія і Франція на межі соціального вибуху» на Finance.UA - 2.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.UA