0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві роблять нові барикади зі спаленої техніки, а ПР скаржиться - автобуси з прихильниками Януковича змушують покинути столицю

2892
Мітингувальники на вулиці Грушевського в Києві відсунули частина спаленої спецтехніки в бік Європейської площі, тим самим створивши ще одну лінію барикад на випадок загострення протистояння між демонстрантами і силовиками.
Повідомляється, що за барикадами мітингувальники запаслися каменюками і скляними пляшками.
Зараз ситуація на вулиці Грушевського спокійна. Протистояння триває уже другу добу.
Мітинг Партії регіонів з вимогою припинити державний переворот в Україні супроводжується постійними провокаціями з боку опозиціонерів. Про це повідомляється на офіційній сторінці Партії регіонів у мережі Facebook.
“У вівторок, 21 січня, в Маріїнському парку столиці розпочався мітинг Партії регіонів з вимогами зупинити правове беззаконня радикалів, покарати організаторів масових заворушень і припинити спроби силового захоплення влади в країні. На мітинг з’їжджаються прихильники ПР з усієї країни. В даний момент на площі Конституції знаходяться більше 10 тисяч прихильників Президента України та Партії регіонів. Однак, далеко не всі активісти партії змогли безперешкодно дістатися до місця проведення мітингу. Невідомі екстремістськи налаштовані молодчики підсікають автобуси з бажаючими потрапити на мітинг і, погрожуючи, змушують покинути столицю”, – йдеться в повідомленні.
У Партії регіонів повідомляють, що три автобуса з Миколаївської області, а саме з Миколаєва, Вознесенська та Первомайська, були зупинені автоколоною провокаторів.
“Пасажир одного з цих автобусів Михайло Арьков розповів, що провокатори дуже наполегливо шукали автобуси з Харкова. Але коли дізналися, що на мітинг приїхали люди з Миколаєва, їм теж поставили ультиматум: одна година на те, щоб покинути столицю або їх автобуси будуть спалені”, – повідомили в партії.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас