0 800 307 555
0 800 307 555

Опозиція пропонує скоротити зимові канікули для Ради

167
Народні депутати пропонують встановити для парламенту одні зимові канікули замість двох.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби депутата Ради від фракції Всеукраїнське об’єднання Батьківщина Миколи Томенка.
З такою ініціативою до керівників парламентських фракцій звернулися депутати Ради Микола Томенко, Ірина Геращенко та Юрій Дерев’янко. Вони ініціюють перенесення початку парної сесії парламенту з першого вівторка лютого на другий вівторок січня.
У повідомленні підкреслюється, що згідно структурі роботи парламенту, депутатам 2 рази надані зимові канікули.
Перша перерва в роботі Ради триває з кінця грудня до середини січня, потім проводиться засідання в січні, після чого парламент знову перериває свою роботу до першого вівторка лютого.
Томенко, Геращенко і Дерев’янко ініціюють скорочення двох парламентських канікул до одних в період новорічно-різдвяних свят, пропонуючи керівникам парламентських фракцій внести зміни до ст. 83 Конституції, встановивши початок чергової сесії Ради з другого вівторка січня.
Нагадаємо, 20 грудня голова Ради Володимир Рибак закрив засідання Ради.
Чергове пленарне засідання Ради відбудеться у вівторок, 14 січня 2014 року, о 10:00.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас