За поїздку на київський "антимайдан" у Дніпропетровську платять 500 грн - ЗМІ
— Казна та Політика
3594
Близько тисячі жителів Дніпропетровська ввечері 12 грудня вирушили до Києва на мітинг на підтримку влади.
Реєстрацією активістів і відправкою автобусів в пунктах збору біля Театру опери та балету, театру ім. Горького займалися люди в одязі з символікою Партії регіонів.
Серед організаторів поїздки також були представники райрад Дніпропетровська.
Було відправлено близько 17 автобусів великої місткості та 8 маршруток.
Як повідомляє LB.ua, зі слів активістів, вони направляються в Київ на 1-2 дні на заходи, за участь в яких їм обіцяли заплатити кожному по 400-500 гривень на день.
Нагадаємо, ПР готується провести у вихідні мітинг на підтримку влади.
За матеріалами: lb.ua
Поділитися новиною
