0 800 307 555
0 800 307 555

Ненависть Януковича до Тимошенко може виявитись занадто сильною - екс-президент Польщі

Світ
1713
Екс-президент Польщі Алєксандр Квасьнєвський припустив, що навіть якщо Угода про Асоціацію з ЄС корисна для Віктора Януковича, то ненависть до Юлії Тимошенко може виявитись занадто сильною. Про це повідомляє Rzeczpospolita.
“Навіть якщо Угода про асоціацію корисна для Януковича, то ненависть до Тимошенко може виявитись занадто сильною. А тут ще й додається російський чинник. Невідомо, чи Янукович блефує, щоб отримати Угоду про асоціацію без звільнення Тимошенко, чи, може, для того, щоб Росія обіцяла йому більше користі взамін на відмову від курсу на Європу. Нічого не вдасться передбачити. Україна слабка в стратегії і не відомо, чи за останніми діями стоїть запланована мета”, – розповів Квасьнєвський.
Як повідомлялося раніше, екс-президент Польщі Алєксандр Квасьнєвський в своєму інтерв’ю також порівняв візити спостерігачів від Європарламенту до екс-прем’єра Юлії Тимошенко з трилерами Альфреда Хічкока.
Нагадаємо, що Пет Кокс та Алєксандр Квасьнєвський, які очолюють місію щодо України від Європарламенту, в 27-е відвідають Україну 18-20 листопада.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас