0 800 307 555
0 800 307 555

Вже 66% українців вважають, що Голодомор був геноцидом

Казна та Політика
1151
66% опитаних українців погодилися з твердженням, що Голодомор 1932-33 років був геноцидом українського народу. Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною групою “Рейтинг” у жовтні 2013 року.
Не згодні з таким твердженням 22% опитаних, ще 12% не визначилися з цього питання.
За останні чотири роки зафіксовано найбільший відсоток респондентів, які вважають Голодомор геноцидом. Зокрема, згідно з результатами досліджень соціологічної групи, в 2010 році цей відсоток становив 61%, в ​​2011 і 2012 роках – менше 60%.
Дослідження проводилося з 26 вересня по 6 жовтня поточного року. Всього опитано 2 тисячі респондентів.
За матеріалами:
Радіо Свобода
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас