Вже 66% українців вважають, що Голодомор був геноцидом
— Казна та Політика
1151
66% опитаних українців погодилися з твердженням, що Голодомор 1932-33 років був геноцидом українського народу. Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною групою “Рейтинг” у жовтні 2013 року.
Не згодні з таким твердженням 22% опитаних, ще 12% не визначилися з цього питання.
За останні чотири роки зафіксовано найбільший відсоток респондентів, які вважають Голодомор геноцидом. Зокрема, згідно з результатами досліджень соціологічної групи, в 2010 році цей відсоток становив 61%, в 2011 і 2012 роках – менше 60%.
Дослідження проводилося з 26 вересня по 6 жовтня поточного року. Всього опитано 2 тисячі респондентів.
За матеріалами: Радіо Свобода
Поділитися новиною
