0 800 307 555
0 800 307 555

Британські спецслужби проникли в ділову соцмережу LinkedIn - Spiegel

Світ
968
Британська спецслужба “Центр урядового зв’язку” (GCHO) проникла в ділову соціальну мережу LinkedIn. Про це пише Deutsche Welle з посиланням на Spiegel Online.
За допомогою фальшивих профілів LinkedIn співробітники GCHQ отримували доступ до комп’ютерів фірм, що їх зацікавили.
Серед цілей британської спецслужби виявилися, зокрема, бельгійська телекомунікаційна компанія Belgacom і виробник комп’ютерних програм Mach. Крім того, GCHQ спільно з американською спецслужбою АНБ активно шпигувала і за штаб-квартирою Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК).
LinkedIn – найбільша в світі мережа для ділових контактів. За даними компанії, в кінці жовтня вона налічувала близько 260 млн учасників по всьому світу.
“Ми повинні з усією ясністю заявити, що ніколи б не схвалили такі дії, незалежно від того якій цілі вони служать. Нас також ніколи не інформували про такі дії”, – прокоментували в компанії LinkedIn інформацію Spiegel Online з приводу підвищеного інтересу спецслужб до їх мережі.
За матеріалами:
Deutsche Welle
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас