Україна до кінця тижня підпише угоду з Shell - Азаров
— Енергетика
1069
Україна до кінця поточного тижня підпише газову угоду з “Шелл”. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні уряду в середу.
“До кінця поточного тижня під час візиту віце-прем’єр-міністра до Королівства Нідерланди з “Роял Датч Шелл” буде підписана операційна угода, яка дасть старт ефективній роботі цієї корпорації з розвитку і видобутку газу в Україні”, – сказав Азаров.
Royal Dutch Shell (вимовляється Роял Датч Шелл) – нідерландсько-британська нафтогазова компанія, на момент 2013 сьома за величиною компанія в світі, згідно з рейтингом Forbes 2000 (2013) і перша в рейтингу Fortune Global 500 (2013).
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
