295
В Reuters вирахували ймовірних лауреатів Нобелівської премії з економіки
В Reuters склали список найбільш імовірних кандидатів на отримання Нобелівської премії з хімії, фізики, фізіології та медицини, а також премії Шведського державного банку з економічних наук пам'яті Альфреда Нобеля (економіка).
Зокрема, на думку експертів, в галузі економіки на премію претендують Дуглас Даймонд (за аналіз фінансового посередництва та моніторингу), Джеррі Хаусман і Халберт Уайт-молодший, творці економетричних тестів Хаусмана і Уайта відповідно, а також Енн Крюгер і Гордон Таллок (за опис рентоорієнтованої поведінки та її можливих наслідків).
Рейтинг складається щорічно напередодні нагородження на підставі аналізу кількості цитувань того чи іншого вченого в науковій пресі, а також фундаментальності зробленого ним відкриття.
Нові лауреати Нобелівської премії будуть оголошені 3-10 жовтня.
За матеріалами: Банки.ру
Поділитися новиною
Також за темою
5 порад для фінансової безпеки
Суд дозволив будівництво ЖК в екопарку «Осокорки»
Україна планує купівлю американської зброї на $100 млрд і виробництво дронів на $50 млрд — FT
Україна продовжує домовлятися з Азербайджаном про нові поставки газу
Українці відкрили вже 600 тисяч Дія. Карток: чого очікувати ще — Федоров
Кияни заборгували за опалення 6,5 млрд грн. «Київтеплоенерго» судиться з боржниками