Польський банк РКО докупить 28% акцій українського Кредитбанку


Польський банк РКО докупить 28% акцій українського Кредитбанку

Польський банк PKO Bank Polski SA, один з найбільших в регіоні, купить 28% акцій українського Кредобанку в Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і доведе в результаті свою частку в українській кредитній організації до 98%.

Ціна угода польським банком, що направив офіційне повідомлення про майбутню покупку на Варшавську біржу, не повідомляється.

Кредобанк (раніше - "Кредит Банк (Україна)", Західно-Український комерційний банк) за розмірами загальних активів займав на початок 2007 року 25-і місце серед 169 банків, що діяли в країні. За даними банку, станом на початок січня 2007 року його найбільшими акціонерами були ЄБРР (28,2486%), PKO Bank Polski SA (69,9329%).

У січні-березні 2007 року банк збільшив активи на 8,7% - до 3,572 млрд гривень, чистий прибуток банку в січні-березні 2007 року склав 3,71 млн грн. проти 5,137 млн грн. за аналогічний період минулого року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua