Ціна нафти українського видобутку на аукціоні УФБ у середу знизилася на 21,4%


Ціна нафти українського видобутку на аукціоні УФБ у середу знизилася на 21,4%

Середня ціна реалізації нафти українського видобутку на аукціоні Української фондової біржі (УФБ) 31 січня знизилася на 21,4% у порівнянні із середньою ціною реалізації нафти на останньому на Українській міжбанківській валютній біржі (УМВБ, обидві - Київ) аукціоні 21 грудня 2006 року - до 1918,63 грн за тонну.

Як повідомляється, на торгах реалізовано 226,387 тис. тонн нафти з виставлених 227,347 тис. тонн на загальну суму 434,4 млн грн.

Продавцями ресурсу виступили найбільша нафтовидобувна компанія країни - ВАТ "Укрнафта" (213,8 тис. тонн), ВАТ "До угода про спільну діяльність" (6,8 тис. тонн), НГДУ "Чернігівнафтогаз", що входить у ВАТ "Укрнафта" (5 тис. тонн), ТОВ "Енерго-Сервісна компанія "Еско-Північ" (360 тонн) і ВАТ "Українська торговельна компанія" (390 тонн).

У той же час, пропозицію ГАО "Чорноморнафтогаз" (600 тонн) залишили без уваги покупців. Через відсутність заявок з торгів були зняті ресурси, запропоновані Стрійським НГРЕ, Калушським НГРЕ та Самбирським НГРЕ, що входять у ДП "Західукргеологія" НАК "Надра України" (загальний обсяг 260 тонн нафти), а також ГПУ "Львівгазвидобування" (100 тонн), що входить у ДК "Укргазвидобування".

Крім того, на торгах реалізовано 14,615 тис. тонн газового конденсату, з виставлених 17,698 тис. тонн, на загальну суму 29,76 млн грн.

Як повідомлялося, на аукціоні УФБ 23 січня нафтотрейдери й представники нафтопереробних заводів не придбали ні однієї тонни нафти українського видобутку через занадто високу ціну ресурсу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua