Енергоатом і Росенергоатом продовжать співробітництво


Енергоатом і Росенергоатом продовжать співробітництво

Російське підприємство Росенергоатом та український Енергоатом підписали угода про співробітництво на 2007 рік, повідомила прес-служба російського концерну.

Співробітництво національних операторів АЕС двох країн охоплює 18 напрямків, у їх числі безпека АЕС, науково-технічна підтримка, противоаварійне планування, підготовка персоналу, метрологія, обіг з радіоактивними відходами і ядерним паливом, що відробило, висновок енергоблоків з експлуатації.

Угода була підписана після закінченні 14-го засідання координаційного комітету Росенергоатому та Енергоатома, який пройшов у Москві 25-26 січня, говориться в прес-релізі.

"Програма співробітництва є формою партнерства та служить фактором підтримки необхідного рівня безпечної експлуатації наших АЕС", - вважає заступник технічного директора Росенергоатома Миколи Давиденко, слова якого приводить прес-служба концерну.

Співробітництво в рамках угод Росэнергоатом й Энергоатом ведуть із 2000 року.

Енергоатом експлуатує на 4 АЕС Україна 15 енергоблоків сумарною потужністю 13,8 тис. Мвт, а також є оператором Ташликської електростанції, що гідроакумулює, і Александровської гідроелектростанції.

Росенергоатом управляє всіма 10 російськими АЕС із 31 енергоблоком загальною потужністю понад 23 тис. Мвт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua