Emfesz має намір побудувати в Угорщині електростанцію


Emfesz має намір побудувати в Угорщині електростанцію

Угорська компанія Emfesz Kft. має намір побудувати парогазову електростанцію в складі шести блоків сумарною потужністю 2400 Мвт на північному сході Угорщини поблизу угорсько-українського кордону.

Як повідомив прес-секретар Emfesz Борис Шестаков у п'ятницю, перша черга припускає будівництво двох блоків потужністю до 400 Мвт кожний. Спорудження станції може початися у 2008 році, а введення в експлуатацію перших двох енергоблоків - у 2011-м, уточнив він.

Вартість будівництва всіх шести енергоблоків оцінюється у EUR1,6 млрд. Emfesz, за словами Шестакова, уже одержала пропозиції від декількох британських банків про участь у проекті. Засновники компанії також візьмуть часткову участь у фінансуванні проекту, відзначив прес-секретар Emfesz.

Шестаков також повідомив, що компанія спробує знайти профільного інвестора для реалізації проекту. "Ми зараз займаємося пошуками партнера з досвідом будівництва і експлуатації подібних об'єктів", - сказав він.

Emfesz, за словами представника компанії, уже направила угорським державним відомствам запити з метою одержання дозволів на будівництво електростанції.

Emfesz створена в 2003 році українцем Дмитром Фірташем, що є співзасновником компанії RosUkrEnergo AG (Швейцарія), що з 2006 року є єдиним постачальником природного газу в Україну.

Держпідприємство "Укрінтеренерго" з 3 січня 2007 року поставляє Emfesz українську електроенергію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua