"Нафтогаз Украхни" не буде нарощувати кредитний портфель


"Нафтогаз Украхни" не буде нарощувати кредитний портфель

Національна акціонерна компанія (НАК) "Нафтогаз України" не планує у 2007 році збільшувати обсяг кредитного портфеля, стверджує заступник голови правління НАК Олександр Ковалко.

"Ми не плануємо збільшувати абсолютний розмір нашого кредитного портфеля у 2007 році. Компанія буде фінансувати капітальні вкладення і поточні витрати за рахунок коштів, одержуваних від операційної діяльності", - сказав менеджер.

Ковалко не виключив можливості залучення "Нафтогазом України" цього року позикових коштів для реалізації окремих інвестиційних проектів без збільшення фінансового навантаження на компанію. За його словами, обслуговування нових позик буде здійснюватися за рахунок надходжень від реалізації проектів, на фінансування яких залучаються кошти, пояснив він.

Заступник голови правління НАК також повідомив, що компанія погодила з органами державними влади включення в її фінансовий план на 2007 залучення кредитних коштів у сумі до 3,3 млрд грн, що відповідає запланованому обсягу погашення існуючих позик цього року. "Із цієї суми на зовнішніх фінансових ринках ми плануємо залучити від 2,5 до 2,8 млрд грн", - додав Ковалко.

"Нафтогаз України" у 2004-2006 р. активно залучав кошти на міжнародному та внутрішньому фінансовому ринках з метою фінансування корпоративних потреб компаній (капітальні інвестиції, фінансування оборотного капіталу). Розмір консолідованого кредитного портфеля НАКа до кінця 2006 року перевищив $2,5 млрд. Частка кредитів, отриманих у банках-нерезидентах, у кредитному портфелі становить 95%.

"Нафтогаз України" поєднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Є монополістом з імпорту-експорту, транзиту і зберіганню в підземних сховищах природного газу, а також транзиту нафти через територію України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua