Україна представить в Давосі свій транзитний потенціал


Україна представить в Давосі свій транзитний потенціал

Україна представить на Всесвітньому економічному форумі в Давосі свій транзитний потенціал, сказав міністр палива та енергетики України Юрій Бойко у прямому ефірі на Першому Національному каналі.

"Наша країна сьогодні демонструє серйозні темпи розвитку... І як транзитна держава грає дуже важливу роль, особливо в Європейській співдружності... Ми думаємо, що певний інтерес і певні домовленості будуть досягнуті", - сказав Бойко.

При цьому міністр додав, що Україна представить на форумі "використання своїх транзитних потужностей і збільшення своєї ролі, як ключової країни в цьому напрямку".

Також він додав, що "політична та економічна ситуація на сьогодні складається так, що інвестори вже розуміють, що вкладати гроші в Україну безпечно".

25-26 січня українську делегацію на форумі очолить прем'єр-міністр Віктор Янукович, у складі делегації будуть міністр палива та енергетики Бойко і міністр економіки Володимир Макуха. Від Секретаріату Президента в економічному форумі візьме участь перший заступник глави секретаріату Арсеній Яценюк.

За словами Макухи, форум у Давосі дозволить українському уряду провести неформальний діалог з багатьма світовими лідерами. Одним з основних питань, що буде обговорюватися на форумі, міністр економіки назвав енергобезпеку.

Основне значення форуму для українського уряду Макуха бачить у можливості провести "результативний неформальний діалог зі значною кількістю світових лідерів".

Янукович планує в ході участі у Всесвітньому економічному форумі провести двосторонні зустрічі із Президентами Азербайджану Ільхамом Алієвим, Бразилії Луїзом Інасіо Лулой да Сілвою і Фінляндії Тарьей Халонен.

Планується також зустріч Януковича із прем'єр-міністром Великобританії Тоні Блером, королем Йорданії Абдаллой, прем'єрами В'єтнаму, Єгипту, Малайзії, Пакистану.

Крім того, плануються зустрічі Януковича з генеральним директором Всесвітньої торговельної організації Паскалем Ламі, президентом Європейського банку реконструкції й розвитку Жаном Лемьером, генеральним секретарем Організації економічного співробітництва й розвитку Анхелем Гурріа.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua