Прокачку нафти через "Дружбу" відновлено


Прокачку нафти через "Дружбу" відновлено

Оператор нафтранспортноъ системи України ВАТ Укртранснафта о 14:02 відновив прокачування нафти західною частиною найбільшого транзитного нафтопроводу Дружба з Росії у Європу, повідомив представник ВАТ Укртранснафта.

За його інформацією, всі недопоставлені обсяги нафти сьогодні, максимум завтра, будуть прокачані додатково в повному обсязі.

Як повідомлялося раніше, 18 січня о 21:29 ВАТ Укртранснафта призупинила прокачування нафти через західну частину найбільшого транзитного нафтопроводу Дружба з Росії у Європу через потужний циклон, що порушив енергопостачання нафтоперегінної станції. Прокачування нафти припинене за маршрутом Броди-держкордон.

Єдина система магістральних нафтопроводів Дружба - найбільший у світі нафтопровід. Побудований у радянські роки для транспортування нафти із Сибіру в країни Східної та Західної Європи.

Загальна довжина - близько 5 200 км. Маршрут нафтопроводу проходить від Альмет”євська через Самару, Брянськ до Мозиря, потім розгалужується на дві ділянки: північний (територіжю Бєларусі, Польщі та Німеччини) і південний (територієї України, Чехії, Словаччині та Угорщині).

Російський відрізок трубопроводу експлуатується компанією Транснафта; словацький - компанією Transpetrol, український - ВАТ Укртранснафта.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua