Тулуб обіцяє шахтам самостійність


Тулуб обіцяє шахтам самостійність

До кінця першого кварталу поточного року повинен бути прийнятий закон про розвиток вугільної галузі та особливості приватизації в цій сфері, на основі чого буде розроблена програма роздержавлення вугільних підприємств, заявив міністр вугільної промисловості Сергій Тулуб.

За його словами, головним принципом розвитку вугільної галузі повинне бути те, що шахти повинні бути юридично самостійними, і фінансування повинне йти на конкретну шахту.

Відповідаючи на запитання щодо ціни на вугілля, він відзначив, що торік середня ціна становила 244 грн за тонну при собівартості 367 грн. Збитки склали 2,7 млрд грн.

Уряд планує компенсувати різницю у ціні за рахунок збільшення фінансування галузі з бюджету на 17,8%, наведення порядку на шахтах, інакше кажучи, задіяти внутрішні ресурси шахт, а також збільшити обсяги реалізації продукції, сказав міністр.

Тулуб також відзначив, що підвищення ціни на вугілля буде здійснюватися поетапно, але при одній умові, що це не повинне відбитися на ціні електроенергії. За його словами, за останні два роки ціна на вугілля виросла на 45%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua