"Нафтогаз" просить грошей на будівництво газопроводу у Криму


"Нафтогаз" просить грошей на будівництво газопроводу у Криму

НАК Нафтогаз України вважає за доцільне виділення у 2007 році 86 млн гривень із державного бюджету на будівництво в Криму газопроводу Ялта-Форос-Севастополь.

Про це заявив заступник голови правління НАК Валентин Ульянов на нараді в Сімферополі.

"Газопровід Ялта-Форос-Севастополь, що будується вже кілька років, цього року не потрапив у список тих об'єктів, які будуються за рахунок коштів з держбюджету", - повідомив Ульянов.

При цьому він звернувся до глави Міністерства палива та енергетики України Юрію Бойко із проханням при коректуванні бюджету-2007 підняти у Верховній Раді питання про виділення 86 млн гривень із держбюджету на будівництво газопроводу Ялта-Форос-Севастополь.

"Думаю, було б доцільним порушити питання у Верховній Раді все-таки про включення необхідних витрат на будівництво (газопроводу) цього року 86 мільйонів гривень", - сказав заступник голови правління НАК Нафтогаз України.

Крім того, Ульянов заявив, що при коректуванні держбюджету необхідно закласти 94,4 млн гривень на розвиток газопостачання у Білогірськом і Сімферопольському районах Криму.

У свою чергу Бойко повідомив, що гроші на будівництво газопроводу Ялта-Форос-Севастополь, можливо, будуть виділені з резервного фонду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua