"Укрнафта" на аукціоні УФБ знижує старнову ціну нафти


"Укрнафта" на аукціоні УФБ знижує старнову ціну нафти

ВАТ "Укрнафта", найбільша нафтовидобувна компанія країни, знизить стартову ціну нафти українського видобутку на аукціоні Української фондової біржі (УФБ, Київ) 23 січня у порівнянні із середньою ціною реалізації нафти на останньому аукціоні Української міжбанківської валютної біржі (УМВБ) 21 грудня на 5,8%- до 2300 грн за тонну.

Як повідомили на УФБ, "Укрнафта" планує виставити на торги 213,8 тис. тонн нафти загальною початковою вартістю 491,8 млн грн.

За даними біржі, крім "Укрнафти" у торгах також візьмуть участь ГАО "Черноморнафтогаз" - 600 тонн (2,1 тис. грн/тонна), нафтогазовидобувне управління (НГВУ) "Чернігівнафтогаз", що входить у структуру ВАТ "Укрнафта", - 4,5 тис. тонн (2,3 тис. грн/тонна), ТОВ "Енерго - Сервісна компанія "Еско-Північ" - 360 тонн (2,3 тис. грн/тонна), ВАТ "Українська торговельна компанія" - 390 тонн (2,25 тис. грн/тонна), ДПУ "Львівгазвидобування", що входить у структуру ДК"Укргазвидобування", - 100 тонн (2 тис. грн/тонна) і три дочірні структури НАК "Надра України" - Стрійське НГРЕ ДП "Західукргеологія", Калузьке НГРЕ ДП "Західукргеологія" і Самбирське НГРЕ ДП "Заїідукргеологія", які виставлять у цілому 260 тонн (2,0 тис. грн/тонна).

Крім того, "Укрнафта" також виставить 10,383 тис. тонн газового конденсату за ціною 2,5 тис. грн за тонну, "Чорноморнафтогаз" - 13,5 тис. тонн за ціною 2,3-2,15 тис. грн за тонну, ТОВ "Укрнафтогазінвест" - 30 тонн за ціною 2,6 тис. грн за тонну, ЗАТ "Природні ресурси" - 80 тонн по ціні 2,6 тис. грн за тонну й ТОВ "ІНТЕК Гео" - 35 тонн за ціною 2,6 тис. грн за тонну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua