Мінпаливенерго в Казахстані вирішує питання з енергетики


Мінпаливенерго в Казахстані вирішує питання з енергетики

Делегація Міністерства палива та енергетики України на чолі з першим заступником міністра Вадимом Чупруном обговорює в Казахстані питання співробітництва двох країн в енергетиці.

"Сьогодні наша делегація на чолі з першим заступником міністра Чупруном перебуває в Казахстані і відпрацьовує ці питання", - сказав міністр палива та енергетики України Юрій Бойко на прес-конференції в Сімферополі в четвер.

Міністр нагадав, що в програму співробітництва з казахською стороною включене питання завантаження Феодосійського підприємства з забезпечення нафтопродуктами, і цей проект також обговорюється в ході переговорів.

Як повідомлялося, обсяг перевалки нафти Феодосійським підприємством з забезпечення нафтопродуктами понад два роки тому становив понад 10 млн тонни нафти на рік. Кілька років тому підприємство уклало контракт на перевалку нафти з російською нафтовою компанією "ЮКОС". При потужності з перевалки 6 млн тонн нафти на рік, підприємство змогло за короткий період модернізувати інфраструктуру і довести річну перевалку до 10 млн тонн нафти. Однак два роки тому в Росії були підвищені тарифи на залізничні перевезення і нафту перевалювати через Феодосійську нафтобазу стало не вигідно. У результаті, у цей час через нафтобазу перевалюється 0,5 тонн нафтопродуктів на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua