Путін: РФ робитиме все для виконання своїх зобов"язань


Путін: РФ робитиме все для виконання своїх зобов"язань

Президент РФ Володимир Путін завірив, що Росія робитиме все можливе, щоб залишатися надійним постачальником енергоресурсів.

"Протягом десятиліть Росія є надійним постачальником енергоресурсів", - сказав Путін в четвер у Кремлі на церемонії вручення йому вірчих грамот послами іноземних держав.

Президент завірив: "Ми мають намір і надалі робити все від нас залежне для виконання своїх зобов'язань у повному обсязі".

Як заявив президент РФ, "у звичайних торгово-економічних зв'язках, у тому числі в енергетичній сфері, повинні і будуть дотримуватися загальні для всіх умови міжнародної торгівлі".

Крім того, за словами президента, "повинен затвердитися рівний підхід до рішення всіх проблем у сфері енергетики, у тому числі (рівний) доступ до сучасних технологій".

Путін нагадав, що саме принципи рівноправних взаємовигідних відносин з усіма без винятку державами лягли в основу російського головування у "вісімці" торік.

Він підкреслив, що найважливішим результатом саміту "великої вісімки" у Санкт-Петербурзі влітку 2006 року стало узгодження єдиних підходів до взаємодії в галузі енергетики, що, "без перебільшення, відіграє ключову роль у забезпеченні гідних і комфортних умов життя людей".

При цьому президент відзначив, що, говорячи про енергетики та енергобезпеку, він має на увазі всі види енергетики - і нафту, і газ, і атомну енергію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua