ЄБРР відмовився від планів фінансування проекту "Сахалін-2"


ЄБРР відмовився від планів фінансування проекту "Сахалін-2"

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) більше не розглядає можливість участі у фінансуванні нафтогазового проекту "Сахалін-2" на умовах, що існували до зміни структури акціонерів проекту. Про це повідомив у четвер на зустрічі з журналістами в штаб-квартирі ЄБРР у Лондоні президент Банку Жан Лемьєр.

"Ми не можемо розглядати проект із колишньої точки зору після значної зміни в структурі акціонерів", - указав Лемьєр.

Разом з тим, він не виключив, що Банк може розглянути нові варіанти співробітництва з акціонерами "Сахалін-2" й оператора проекту - компанії Sakhalin Energy.

"Акціонери Sakhalin Energy повинні спочатку самі вирішити, які шляхи фінансування проекту вони виберуть", - підкреслив президент Європейського банку. "Якщо в майбутньому вони виразять бажання, щоб ЄБРР фінансував проект, ми можемо обговорити це питання", - сказав Лемьєр.

Наприкінці грудня Газпром став провідним акціонером проекту "Сахалін-2", викупивши 50% плюс одна акція оператора проекту компанії Sakhalin Energy за $7,45 млрд. Завершення угоди заплановане на лютий 2007 року.

В 2001 році акціонери проекту звернулися до ЄБРР з проханням про часткове фінансування проекту "Сахалін-2". Банк до цього вже брав участь у фінансуванні першої фази проекту, рішення про фінансування другої фази було відкладено через ряд невирішених екологічних і соціальних проблем на Сахаліні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua