Білорусія скасувала мито


Білорусія скасувала мито

Уряд Білорусії вирішило скасувати транзитні мита на російську нафту, заявив прем'єр-міністр республіки Сергій Сидорський.

Він повідомив, що має намір 11 січня 2007 р. вилетіти в Москву для проведення переговорів про скасування торговельних обмежень із боку Росії.

Нагадаємо, що сьогодні Рада міністрів Білорусії на спеціально скликаному засіданні обговорював питання про мита на транзит російської нафти.

Раніше прес-служба глави білоруської держави повідомила, що в результаті телефонної бесіди президентів Росії та Білорусії Володимира Путіна й Олександра Лукашенко "знайдено компроміс, що дозволить розблокувати сформовану тупикову ситуацію, у тому числі й дотичному транзиті російської нафти в країни Європи через територію Республіки Білорусь". Також, відзначили в прес-службі, у ході розмови, зокрема, ішлося про забезпечення Білорусії енергоресурсами, а також про поставки углеводородної сировини в країни Європи. Крім того, прем'єр-міністрам Білорусії та Росії доручено протягом двох днів виробити конкретні пропозиції з дозволу всіх проблемних питань і внести їх на розгляд глав держав до 12 січня 2007 р., відзначили в прес-службі глави білоруської держави.

Білорусія ввела мито на транзит російської нафти 1 січня 2007 р. у розмірі 45 дол./т. У ніч на 8 січня було припинено поставки російської нафти по нафтопроводу "Дружба" у Польщу, ФРН, Угорщину, Словаччину та Україну через Білорусію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua