Азербайджан узимку допоможе Грузії з газом


Азербайджан узимку допоможе Грузії з газом

Азербайджан у зимові місяці буде поставляти Грузії близько 1 млн кубометрів газу yf добу, повідомив прем'єр-міністр Азербайджану Артур Расізаде журналістам у понеділок.

"У них (у Грузії) важке положення. Тому ми будемо надавати їм допомогу в енергетичному секторі. Зокрема, будемо поставляти близько 1 млн кубометрів газу на добу", - сказав Расізаде за підсумками зустрічі із прем'єр-міністром Грузії Зурабом Ногаіделі у Баку.

Раніше повідомлялося, що Грузія в 2007 році додатково одержить 800 млн кубометрів природного газу з турецької частки в проекті "Шах-Деніз".

Крім того, країна одержить 250 млн кубометрів газу, які були передбачені раніше підписаним контрактом у рамках проекту "Шах-Деніз".

Потреби Грузії в природному газі на 2007 рік оцінюються в 1,7-1,8 млрд кубометрів.

Глави урядів двох країн також обговорили на зустрічі реалізацію проекту відновлення залізничного сполучення Карс-Ахалкалакі-Баку.

Зокрема, прем'єр-міністр Азербайджану відзначив, що в січні 2007 року очікується підписання відповідної угоди. Будівельні роботи планується почати в травні.

Сторони також домовилися про прокладку нових ліній електропередач між Азербайджаном, Грузією і Туреччиною, участі Азербайджану у будівництві на території Грузії нових електростанцій, взаємному обміні у зимові місяці електроенергією.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua