0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Путін пообіцяв забезпечити Україну газом


Путін пообіцяв забезпечити Україну газом

Росія готова забезпечувати Україну газом у рамках раніше досягнутих домовленостей, повідомив президент Росії Володимир Путін.

"Росія завжди забезпечувала, забезпечує і має намір виконувати всі свої зобов'язання з постачання газу, у тому числі це стосується і свободи транзиту туркменського газу.", - розповіді Путін на прес-конференції у Києві.

"Що стосується забезпечення додаткового обсягу газу, то це буде вирішено у рамках тих домовленостей, які були досягнуті раніше - січень 2006 року", - відзначив російський президент.

"Ми не бачимо ніяких підстав для перегляду домовленостей (про поставки газу)", - сказав президент РФ.

"Ми готові на ринкових принципах співробітничати з Україною і якщо виникне необхідність, готові розглянути можливість поставок додаткових обсягів газу", - підкреслив Путін.

Як повідомлявся, Володимир Путін прибув в Україну з півторагодинним запізненням. Президент РФ заявив, що в нього є кілька ідей для того, щоб зробити україно-російське співробітництво більше ефективним. У свою чергу, Президент України назвав візит російського президента знаковим.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування