"Газпром" не чекає змін контрактів з Туркменією


"Газпром" не чекає змін контрактів з Туркменією

ВАТ "Газпром" не очікує зміни діючих контрактів на закупівлю газу з Туркменією, поставки газу в цей час ідуть безперебійно, заявив на прес-конференції заступник голови правління "Газпрому", глава "Газпром експорту" Олександр Медведєв.

"Смерть туркменського лідера породила багато спекуляцій, які будуть наслідком для газових поставок. Хочу звернути увагу, у нас першокласні міжнародні контракти підписані з туркменськими колегами. Ці контракти регулюються міжнародними нормами", - завірив він.

"Поставки газу за діючими контрактами ідуть у повній відповідності з контрактними умовами", - говорить Медведєв.

"Надалі - підтверджені всі наші робочі зустрічі, що стосуються диспечеризації газових поставок. Робота триває у нормальному режимі і про будь-які підстави до змін контрактних умов ми не припускаємо, що б не стало з політикою Туркменістану за підсумками президентських виборів", - сказав заступник голови правління "Газпрому".

Як повідомлялося, у вересні цього року "Газпром" уклав довгостроковий контракт на поставку туркменського газу за ціною $100 за тисячу кубометрів. За його умовами, Туркменія повинна поставити на адресу "Газпорма" в 2006 році 12 млрд куб. м. газу, в 2007-2009 роках – по 50 млрд куб. м на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Газпром
В Контексті Finance.ua
Опитування