"Газ України" закликає облгази припиняти поставки газу


"Газ України" закликає облгази припиняти поставки газу

Керівництво компанії "Газ України" 19 грудня на нараді за участю представників регіональних підприємств з газопостачання й газифікації закликало облгази обмежувати аж до повного припинення постачання газу споживачам, які споживають його без виділених лімітів або договорів на поставку.

"Облгази повинні додержувати дисципліни газопостачання, не допускати безлімітного й бездоговірного споживання газу. Тим часом, облгази продовжують поставляти газ боржникам і тим самим відбирають паливо в підприємств, які вчасно розраховуються за газ", - повідомляє прес-служба "Газа України" у середу за словами генерального директора компанії Сергія Зубова.

Керуючий "Газу України" підкреслив, що компанія буде займати більш тверду позицію відносно газопостачальних підприємств, які будуть продовжувати перебирати газ понад планові об'єми й ставити під загрозу газопостачання в цілому по Україні.

Перевищення фактичних обсягів споживання в порівнянні із плановими, по даним "Газа України", з початку грудня в цілому по Україні склало 302,5 млн куб. м. Основні об'єми понадлімітного споживання були допущені через газорозподільні мережі ВАТ "Івано-Франківськгаз", ВАТ "Черкасигаз" та "Харьківміськгаз".

"Газ України" є дочірньою компанією НАК "Нафтогаз України".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
В Контексті Finance.ua
Опитування