Президент попросив Черновецкого переглянути тарифи на жилкомпослуги


Президент попросив Черновецкого переглянути тарифи на жилкомпослуги

Президент Віктор Ющенко закликає Київську міську державну адміністрацію перерахувати тарифи на житлово-комунальні послуги, підвищені з 1 грудня.

"Я акцентую увагу керівництва і насамперед Леоніда Михайловича Черновецького на предмет їхнього повторного перерахування", - сказав Ющенко.

Він послався на розрахунки експертів, що тарифи не мають зрости так сильно. "Це рішення занадто оптимістичне, занадто оптимістичне. Експерти свідчать, що є ресурси, які не враховано під час проведення розрахунків кінцевих комунальних тарифів", - сказав Президент.

Віктор Ющенко також закликає Леоніда Черновецького і фракції Київської міської ради до примирення. "Не все мені подобається в роботі сесії і відносинах, що демонструє київська міська влада. Не існує більшості і від цього багато питань прагматичного наповнення сильно політизуються, через це страждає місто, від цього страждає і громадянин Києва. Я закликаю і політичні фракції, і керівництво міста знайти взаєморозуміння навколо пріоритетів", - сказав він.

Глава держави розповів, що на своїй зустрічі з Черновецьким запропонував йому кілька таких цілей, що могли б об'єднати депутатів Київради. На думку Президента, зараз між фракціями почався пошук діалогу навколо запропонованих ним ідей — благоустрою в столиці, соціальних програм, будівництва Льодового палацу, музею "Художній арсенал".

Нагадаємо, 1 грудня Київміськадміністрація заявила про набуття чинності нових тарифів на житлово-комунальні послуги, підвищених у 3,4 раза. 7 грудня під час обговорення на сесії Київради комунальних тарифів депутати від фракції Блоку Леоніда Черновецького, БЮТ, "Нашої України" і Блоку Віталія Кличка влаштували кілька бійок у сесійній залі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування