0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Газ України" припиняє постачання підприємствам-боржникам


"Газ України" припиняє постачання підприємствам-боржникам

Компанія "Газ України" припиняє постачання природного газу теплопостачальним підприємствам, що не забезпечують 100% розрахунків за його поточне споживання.

Теплопостачальні підприємства в листопаді значно погіршили розрахунки за газ. Рівень оплати за 20 днів листопада становив лише 24%, тоді як за аналогічний період минулого року - 60%. Тим часом обсяги споживання газу в цей період зросли до 613 млн. куб м (за аналогічний період 2005 року - 579 млн. куб м).

Загальна заборгованість теплопостачальних підприємств перед "Газом України" за спожитий у 2006 році газ перевищила 810 млн. грн, а рівень розрахунків знизився до 64%. Найбільшими боржниками за спожитий газ є теплопостачальні підприємства Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької і Львівської областей.

Загальна заборгованість 26 найбільш енергоємних підприємств перед ДК "Газ України" за спожитий протягом року природний газ становить 556,1 млн. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування