0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У "РосУкрЕнерго" з"явився новий директор


У швейцарського газового трейдера "РосУкрЕнерго" помінялася структура власності і топ-менеджмент.

Компанія Raiffeisen Investment більше не є номінальним акціонером "РосУкрЕнерго", а в число директорів увійшов Ганс Баумгартнер, що брав участь раніше в проектах "Газпрому" і Зовнішторгбанку, пише російське видання "Газета".

Дещо раніше один з директорів "РосУкрЕнерго", Ларс Хауссманн зайняв пост президента компанії. На директорське місце, що звільнилося, і був призначений Ганс Баумгартнер.

Раніше Баумгартнер займав пост голови спостережної ради директорів інвестиційної компанії IDF Anlagegesellschaft. 80% цієї компанії належить "дочці" Зовнішторгбанку, цюріхської компанії Russische Kommerzial Bank. Крім того, Хауссманн є директором ще 14 компаній.

"РосУкрЕнерго" зареєстрована у швейцарському кантоні Цуг і в 2006 році є ексклюзивним постачальником природного газу із Середньої Азії на Україну.

Половина компанії належить "Газпрому", 45% - українському бізнесменові Дмитру Фірташу, а ще 5% - підприємцеві Ігореві Фурсіну. Раніше номінальним власником пакета акцій, не приналежному російському концерну, була компанія Raiffeisen Investment AG.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування