0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Кальчинський висловлюється за введення ЄС санкцій проти Росії


Європейський Союз повинен ввести санкції проти Росії у відповідь на введені нею в 2005 році обмеження на імпорт польських сільськогосподарських продуктів, заявив у вівторок прем'єр-міністр Польщі Ярослав Качиньский.

"Ми наполягаємо на простої речі: угода, що поширюється на Європейський Союз, повинна також поширюватися на Польщу не на словах, а на ділі", - сказав він на прес-конференції у Варшаві.

За словами польського прем'єра, "при відповідному і справедливому підході до цієї історії ЄС повинен ввести санкції проти Росії". "У цьому випадку ми б зняли свої заперечення", - додав він.

Польща блокує початок переговорів з Росією про висновок нової Угоди про партнерство в співробітництво з ЄС замість діючого, яка минає в листопаді 2007 року. Варшава наполягає на попередній ратифікації Росією Енергетичної хартії і скасуванню обмежень на імпорт польської сільгосппродукції.

Іншим виходом зі сформованого положення, вважає Качинський, стало б скасування Росією цих обмежень, що носять, за його словами, "політичний характер" і нарушающих угоду з ЄС.

Прем'єр відзначив, що в таких умовах згода на початок переговорів означало б, що й нова угода ЄС-Росія також могла б не стосуватися Польщі.

"В ім'я очевидних національних інтересів ми не можемо піти на це", - заявив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування