Януоквич: Юридичних обгрунтувань для зміни ставки транзиту за газ немає


Януоквич: Юридичних обгрунтувань для зміни ставки транзиту за газ немає

Прем'єр-міністр України Віктор Янукович не бачить юридичних можливостей, щоб змінити ставку за транзит газу з Росії через нашу територію. Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканала.

Янукович обґрунтував це тим, що попередній уряд підписав договір щодо транзиту газу на п'ять років, у якому чітко зафіксована ставка. «Підписано. Поставлено підпис. Як юридично це розірвати? Це неможливо зробити», - сказав він.

При цьому він відзначив, що Україна повинна зробити все можливе для пошуку взаємовигідної моделі співробітництва в сфері енергетики зі своїми партнерами, зокрема з Російською Федерацією. «І отут ми зараз шукаємо таку модель, яка б нас улаштувала, і яка створила б можливості видобутку газу, нафти - додаткові умови для України, додаткові умови транспортування. Ми зацікавлені в тому, щоб збільшити обсяги транспортування і газу, і нафти. І на цьому заробляти гроші», - сказав він.

Янукович у черговий раз завірив, що між Україною та Росією не існує ніяких політичних домовленостей, в обмін на які наша держава одержала газ за ціною 130 дол. «Ніколи не було ніяких секретних протоколів і ніяких політичних домовленостей», - сказав глава уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua