0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Росія і Словаччина домовились про поставки та транзит російського газу


Після закінчення в 2008р. діючих угод про поставки і транзит через Словаччину російського газу Росія і Словаччина укладуть нові довгострокові контракти. Така домовленість була досягнута між президентами двох країн на зустрічі в Кремлі.

"Угоди про поставки і транзит через словацьку територію російського газу минають в 2008м, і сьогодні ми підтвердили принципову домовленість про висновок нових довгострокових контрактів", - повідомив президент Росії Володимир Путін після закінченні зустрічі, додавши, що розмова також торкнулася розширення спільними зусиллями транспортної інфраструктури. "Словаччина є важливою ланкою в транзитному ланцюжку російських енергопоставок у Європу, і від ефективності нашої взаємодії багато в чому залежить забезпечення енергоресурсами наших основних споживачів на європейському континенті", - відзначив глава Російської держави.

Крім того, щодо співробітництва в галузі атомної енергетики, президент РФ заявив, що "російські організації готові брати участь у модернізації і добудуванні цілої низки енергоблоків". Путін підкреслив, що " проекти уже здійснюється". У свою чергу, президент Словаччини Іван Гашпарович сказав: "Президент Путін підтвердив всі наші припущення на майбутнє".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування