0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Прем"єр: Грузія прискорить пошук альтернативних джерел постачання газу


Грузія вирішила форсувати пошук альтернативних джерел поставок у країну природного газу, а також має намір активніше створювати власні енергетичні потужності для забезпечення енергонезалежності.

"Наше головне завдання - якнайшвидше завершити переговори з Туреччиною, Азербайджаном і Іраном щодо альтернативних поставок у країну природного газу", - повідомив прем'єр-міністр Грузії Зураб Ногаіделі журналістам перед засідання енергетичної комісії.

Прем'єр відзначив, що ВАТ "Газпром" (РТС: GAZP) з 2007 року має намір підвищити ціну природного газу для Грузії з $110 до $230 за 1 тис. кубометрів.

Правда, відзначив він, ця ціна поки не остаточна, переговори тривають. "Дуже важливо, щоб Міненерго, газова корпорація сприяли компаніям у переговорах з "Газпромом", щоб домогтися прийнятної для них і, в остаточному підсумку, для споживачів ціни", - заявив Ногаіделі.

"Хоча ясно, що ми маємо справу тут більше з політичними переговорами, ніж з господарсько-економічними", - підкреслив прем'єр.

За словами Ногаіделі, поряд з альтернативними джерелами поставок газу в даній ситуації особлива увага буде приділено інтенсифікації будівництва в Грузії нових енергетичних потужностей.

"На сьогоднішньому засіданні комісії ми мають намір ухвалити рішення щодо будівництві двох нових гідроелектростанцій - "Паравані ГЕС" і "Гудаурі ГЕС" - і прискорити здійснення інших енергопроектов", - заявив Ногаіделі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування