Мінпаливенерго виступає за введення мораторія на закон про стимулювання виробництва сумішних бензинів


Міністерство палива та енергетики України виступає за введення мораторію на закон про внесення змін у низку законів про стимулювання виробництва бензинів моторних сумішей.

Як повідомила прес-служба Мінпаливенерго, про це заявив заступник міністра палива та енергетики Вадим Чупрун під час засідання експертно-аналітичної групи з питань розвитку нафтопереробної галузі.

На його думку, у цей час неможливий ефективний контроль виробництва і реалізації моторних сумішних бензинів і сплати акцизного збору з таких операцій.

Заступник міністра відзначив, що втрати держбюджету у випадку переходу в 2007 році на виробництво сумішних бензинів можуть скласти 685-693 млн грн на рік.

Як повідомлялося, закон передбачає зниження з 1 січня 2007 року ставки акцизного збору на бензини сумішні з добавками на основі біоетанолу або зі змістом етил-третбутилового ефіру з EUR60 до EUR30 за тонну. Крім того, установлюється нульова ставка акцизного збору на біоетанол, використовуваний підприємствами для виробництва бензинів моторних сумішних.

Законом також закріплюється положення, відповідно до якого при внесенні змін, що стосуються ставок акцизного збору на бензини, ставка акцизного збору на бензини моторні сумішні до 2010 року не може перевищувати 70% ставки акцизного збору на бензини моторн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua