0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

ВАТ КБ "Хрещатик" виплатив відсотки по власних облігаціях


Комерційний банк "Хрещатик" 21 квітня п.р. в повному обсязі виплатив відсотки по власних облігаціях серії D.
Номінальна вартість облігації — 1000 грн. Строк обігу — 2 роки. Загальна сума виплати становить 591,8 тис. грн, на кожну облігацію припадає 39,45 грн.

Довідково:

Відкрите акціонерне товариство Комерційний банк “Хрещатик” зареєстровано у травні 1993 року. Здійснює свою діяльність відповідно до Статуту банку, чинного законодавства України та має повну ліцензію НБУ № 158 від 29.12.01 на проведення банківських операцій на внутрішньому і міжнародному фінансових ринках. Уже п’ять років аудиторську перевірку фінансової діяльності банку за світовими стандартами здійснюють міжнародні аудиторські фірми, зокрема “Ernst&Young”.

Мережа банку складається з 49 установ по Києву та в інших регіонах України. Основні фінансові показники станом на 01.04.05: чисті активи – 1,9 млрд грн, фінансовий результат – 3,34 млн грн, балансовий капітал – 182,3 млн грн, у т.ч. статутний - 140 млн грн, зобов’язання – 1,72 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Хрещатик
В Контексті Finance.ua
Опитування