0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"ТАС-ІНВЕСТБАНК" збільшує ставки по депозитам для юридичних та фізичних осіб


„ТАС-ІНВЕСТБАНК” збільшує ставки по депозитам для юридичних та фізичних осіб. Рішенням комітету з управління пасивами та активами банку проценти по валютним вкладам збільшено.

З 22/04/05 року банк укладає договори з фізичними особами на умовах:

 • Вклад „Іпотечний” терміном шість місяців у іноземній валюті (долар США та Євро) 11% річних, у національній валюті 12% річних.

 • Вклад „Жити на відсотки” терміном шість місяців у іноземній валюті (долар США та Євро) 10% річних, у національній валюті 12% річних, терміном один рік плюс один день у іноземній валюті (долар США та Євро)10,5% річних, у національній валюті 13% річних.

 • Вклад „Стандарт” терміном від трьох до дванадцяти місяців у іноземній валюті (долар США та Євро) від 5% річних до 11% річних, у національній валюті від 7% річних до 14% річних (ставка залежить від терміну вкладу та періоду сплати процентів).

 • Вклад „Універсальний” терміном один рік плюс один день з щомісячною виплатою процентів, у іноземній валюті (долар США та Євро) 3% річних, у національній валюті 6% річних.

 • Вклад „Як накопичити мільйон” терміном 12 місяців плюс один день з автоматичною пролонгацією дії договору, у іноземній валюті (долар США та Євро) 11% річних, у національній валюті 14% річних.

  Крім того, банк знизив мінімальну суму вкладів за договорами з фізичними особами. З 22/04/05 мінімальна сума вкладу у національній валюті становить 1000 гривень, а для вкладів у іноземній валюті 200 доларів США або Євро.

  Також, з 19-го квітня поточного року „ТАС-ІНВЕСТБАНК” збільшив депозитні ставки за вкладами для клієнтів – юридичних осіб.

  З 19/04/05 року банк укладає договори з юридичними особами на умовах:

 • Строкові вклади, з щомісячною виплатою процентів у національній валюті до 13,2% річних, у іноземній валюті (долар США та Євро) до 9,5 % річних.

 • Строкові вклади, з виплатою відсотків в кінці строку, у національній валюті до 14% річних, у іноземній валюті (долар США та Євро) до 10 % річних.

 • Строковий вклад на три місяці, з виплатою відсотків в кінці строку або щоквартально, з автоматичною пролонгацією на наступні три місяці з умовою перерахунку процентів за збільшеною процентною ставкою, у національній валюті до 14% річних, у іноземній валюті (долар США та Євро) до 10 % річних.

  Зробіть свій вклад більш прибутковим з „ТАС-ІНВЕСТБАНКОМ”.

  • i

   Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  Дивись також
  В Контексті Finance.ua
  Опитування