0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Moody’s буде визначати рейтинг для "ТАС-ІНВЕСТБАНКУ"


Міжнародне кредитне рейтингове агентство „Moody’s Investors Service Cyprus Ltd” з квітня розпочинає процес присвоєння міжнародного кредитного рейтингу ЗАТ „ТАС-ІНВЕСТБАНК”. Така домовленість була досягнута під час зустрічі правління банку з представниками агентства.

Результати рейтингування банк планує отримати у серпні поточного року.

За словами голови правління ЗАТ „ТАС-ІНВЕСТБАНК” Олени Олійник „рейтинг агентства Moody’s дасть нам змогу вийти на міжнародний ринок для залучення довгострокових коштів.”

За словами заступника голови правління ЗАТ „ТАС-ІНВЕСТБАНК” Сергія Опалатенко агентство Moody’s було вибране не випадково. „Наші колеги „ТАС-КОМЕРЦБАНК”, для рейтингування вибрали інше агентство „Standard & Poor’s”. Таким чином протягом року ми зможемо співставити роботу двох відомих рейтингових агенцій і в подальшому виступити з ініціативою про роботу банків з одним з них”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування