Вирішення земельних питань Держгеокадастр починає транслювати в інтернеті


Вирішення земельних питань Держгеокадастр починає транслювати в інтернеті

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру вводить онлайн-трансляції в YouTube із засідань, на яких вирішуватимуть питання розпорядження землями сільськогосподарського призначення.

Перші прямі ефіри заплановано на 11 березня, повідомляє пресслужба Держгеокадастру.

“Незабаром на нашому сайті та офіційному каналі Держгеокадастру в YouTube в режимі реального часу за участю фахівців головних управлінь Держгеокадастру будуть проводитися онлайн-трансляції розпоряджень землями сільськогосподарського призначення. 11.03 на сайтах ДУСів у розділі “Онлайн-трансляція розпорядження землями с/г призначення” відбудуться перші прямі ефіри: Херсонська, Полтавська, Дніпропетровська, Луганська та Черкаська області”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, така ініціатива є гарантією відкритого та неупередженого процесу розпорядження сільськогосподарськими землями, оскільки надає громадянам можливість бути в курсі рішень територіальних органів служби.

Очікується, що завдяки цьому населення “залучатиметься до процесу розгляду клопотань та ухвалення рішень щодо надання або відмови у наданні дозволів на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та користування”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua