Тас24 Бізнес поповнив колекцію нагород дипломами Sme Banking Club


Олександр Ніколенко, керівник ТАС24 Бізнес, виступив на Central Asia SME Banking Club Conference 2019 в Алмати.

Конференція відбулась з метою обміну досвідом і найкращими банківськими практиками різних країн. Ключовими темами обговорення стали стратегія (тренди ринку та нові потреби клієнтів), цифровий банкінг (найкращі кейси року та перспективи розвитку мобільного банкінгу для бізнес-клієнтів), жіноче підприємництво. Олександр презентував колегам-банкірам із країн Центральної Азії кейс створення першого онлайн-банку для МСБ в Україні та секрети успішного перетворення внутрішнього стартапу на повноцінний банк всього за 9 місяців.

У рамках конференції відбулась Експертна Рада – закрита зустріч SME Banking Club, присвячена фінансуванню МСБ та аналізу найкращих кредитних продуктів із всіх країн-учасниць клубу. Експертна Рада проаналізувала найкращі овердрафти та беззаставні кредити з можливістю оформлення онлайн. За результатами ТАС24 Бізнес увійшов в шорт-ліст найкращих беззаставних кредитів 2019 у регіоні СНД та Кавказу зі своїми найпопулярнішими продуктами – Кредитом на Розвиток Бізнесу та Кредитним Лімітом на Поточний Рахунок.

Нагадаємо, що в серпні цього року ТАС24 Бізнес увійшов до ТОП-20 найкращих онлайн-банків регіону країн СНД та Кавказу за версією рейтингу Business Online Banking 2019 SME Banking Club.

“Коли постійно впроваджуєш інноваційні продукти, створюєш новий функціонал, вдосконалюєш тарифи і робиш все це дуже швидко, зовсім не вистачає часу озирнутись назад і оцінити шлях, який пройшла наша команда всього за 2 роки. А такі події як Конференція SME Banking Club – гарний привід підбити підсумки і порівняти швидкість і вектори нашого розвитку з іншими банками різних країн. Чесно кажучи, мені приємно, що наш зовсім молодий банк дуже добре виглядає на фоні банків з багаторічною історією і наш досвід, наші напрацювання стають корисними для колег з інших країн, які також будують онлайн-банки для МСБ”, – коментує Олександр Ніколенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua