Нафтогаз оцінив готовність України до повного припинення транзиту газу


Нафтогаз оцінив готовність України до повного припинення транзиту газу

ПАТ “Газпром” з політичних мотивів може не підписати контракт на транзит газу після 2019 року і спробувати шантажувати. Втім, Україна готова до будь-якого сценарію розвитку подій.

Про це повідомили в НАК “Нафтогаз України”, коментуючи готовність України до повного припинення транзиту.

“Україна готова до будь-якого сценарію розвитку подій. Завдяки успішному випуску єврооблігацій Нафтогаз знайшов додаткові кошти і створив значні запаси газу в ПСГ. 21,7 млрд куб. м – це рекордно високий рівень за останні роки”, – вказали в компанії в повідомленні в Facebook про Газпром і новий транзитний контракт, супроводивши його відео з коментарем голови Нафтогазу Андрія Коболєва.

У НАК додали, що Європа також підготувалася до можливих креативних ходів росіян і закачала в свої сховища рекордно високий об’єм газу за багато років – 100 млрд куб. м.

“Тобто всі розуміють, що з великою ймовірністю Газпром з політичних мотивів може не підписати контракт і спробувати шантажувати як нас, так і європейських споживачів. Але великі запаси в українських і європейських підземках максимально перешкоджають реалізації такого сценарію”, – зазначили в Нафтогазі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua