Міжбанк: у спекулянтів з'являється відмінний шанс погойдати курс


Міжбанк: у спекулянтів з'являється відмінний шанс погойдати курс

Понеділок на валютному ринку пройде досить стримано за обсягами операцій, але зате дуже цікаво з точки зору зростання курсових коливань.

За нашими прогнозами, статистика міжбанку впаде до $140-150 млн при укладенні до 380-410 угод. Скорочення обсягів відбудеться через вихідний в США. Відзначається День Ветеранів та американські банки працювати не будуть. Угоди ж на умовах ТОМ (розрахунки в гривні сьогодні, поставка долара – завтра) не дуже цікаві українським компаніям і більшість з них відразу перенесе свої розрахунки по долару на завтра. Це і зменшить активність на торгах.

Зате на малооб’ємному ринку у спекулянтів з’являється відмінний шанс погойдати курс протягом сесії. Причому в обидві сторони. Це і створить певний психологічний тиск на міжбанк, а при вмілому підіграванні спекулянтів діям великих гравців в моменти їх виходу на торги по євро і по рублю – розхитає котирування і по цих валютах теж.

НБУ навряд чи буде втручатися в ситуацію – обсягів пропозиції для викупу долара в резерви з боку клієнтів на ТОМі майже не буде і виходити на ринок з викупом його через Matching буде недоцільно. У разі ж зростання котирувань на спекулятивному розгойдуванні малооб’ємного ринку – Нацбанк не буде витрачати дорогоцінні резерви, а просто спостерігатиме за цим збоку.

Готівковий ринок постарається “жити своїм життям” в моменти ситуативних спекулятивних розгойдувань міжбанку понеділка і він, як і раніше, надає підтримку гривні за рахунок досить низьких котирувань продажу валюти в обмінниках.

Ми очікуємо на сьогодні низькі обсяги торгів з активними ситуативними курсовими коливаннями за рахунок дій спекулянтів і коридор по долару в межах 24,45-24,70 гривень.

Курс долара на Міжбанку – графік:

Середні курси валют на Міжбанку після відкриття ринку:
долар США – 24,48 / 24,51
євро – 26,99 / 27,02
російський рубль – 0,3831 / 0,3839

Курси валют на Міжбанку
СМС-розсилка Курсів на Міжбанку

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua