Топ-менеджери назвали плюси і мінуси ведення бізнесу в Україні


Топ-менеджери назвали плюси і мінуси ведення бізнесу в Україні

82% топ-менеджерів компаній – членів Американської торгової палати в Україні планують розширити свій бізнес в нашій країні в найближчі 5 років.

Про це стало відомо за підсумками опитування щодо бізнес-клімату, який проводився серед керівників компаній – членів Американської торгової палати в Україні, а його результати представлені на Інвестиційному форумі RE: think. Invest in Ukraine в Маріуполі.

88% опитаних прогнозують зростання доходів своїх компаній в 2019 році, 65% збільшують інвестиції в Україну і 64% відзначають поліпшення інвестиційного клімату.

Найбільш привабливими складовими ведення бізнесу в Україні для інвесторів стали таланти (51% респондентів), помірні витрати на оплату праці (51%) і значний доступ до європейського ринку (44%).

84% опитаних вважають, що органи державної влади України декларують намір в найближчі 5 років продовжувати відкривати ринок України для іноземних інвестицій.

Для 85% респондентів сільське господарство виявилося найбільш привабливою галуззю для інвестицій. На другому місці – ІТ (73%), на третьому – енергетика і відновлювані джерела енергії (45%).

74% опитаних вважають суди найбільшою перешкодою для ведення бізнесу в Україні. На другому місці податкові органи (51%), замикають трійку правоохоронні органи (48%).

“Верховенство права – головний виклик, який вимагає негайного вирішення. Ключовими галузями для інвестицій є сільське господарство, ІТ та відновлювана енергетика. Українська влада має сфокусуватися на подальшому розвитку цих напрямків, є занепокоєння, що нове законодавство може перешкоджати їх подальшому зростанню”, – прокоментував результати опитування Андрій Гундер, президент Американської торгової палати в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua