Сьогодні суд заслухає справу щодо мільйонного боргу Суркіса перед ПриватБанком


Сьогодні суд заслухає справу щодо мільйонного боргу Суркіса перед ПриватБанком

Сьогодні, 25 жовтня, у Голосіївському районному суді Києва слухатиметься справа за позовом АТ КБ “Приватбанк” до Ігоря Суркіса про стягнення заборгованості за кредитними договорами.

Про це свідчать дані Єдиного реєстру судових рішень.

Так, 5 лютого 2018 року ПриватБанк подав позовну заяву про стягнення з Суркіса заборгованості за кредитним договором з липня 2014 року, в сумі 4 млн 629,4 тис. грн. Того ж місяця районний суд Києва відкрив провадження у цивільній справі.

У березні 2018 року Суркіс звернувся до суду з клопотанням про проведення закритого процесу у справі, аргументуючи прохання тим, що при розгляді справи може бути розкрита інформація про банківську таємницю. Але суд у задоволенні клопотання Суркісу відмовив.

Як погасити кредит в Приватбанку

Надалі ПриватБанк подав до суду заяву про зменшення позовних вимог і попросив служителів Феміди стягнути з Суркіса на користь банку заборгованість у розмірі 945,5 тис. грн. При цьому в матеріалах суду відсутня інформація про те, що стало причиною для перегляду заявленої суми боргу у бік зменшення в 4 рази.

Крім того, ПриватБанк повідомив суду про те, що в липні 2013 року між банком та Суркісом був укладений ще один договір, за яким відповідач також має перед ним заборгованість, і подав до суду клопотання з проханням об’єднати в одне провадження цивільну справу. Суд клопотання банку задовольнив.

Відтоді справа слухається у Голосіївському районному суді. В 2019 році, як свідчать дані реєстру, було два засідання у справі. Наступне засідання відбудеться сьогодні, 25 жовтня. В його рамках суд заслухає представника Приватбанку в режимі відеоконференції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua