«Богдан Моторс» отримала більше 16 млн грн на виконання таємних угод з Міноборони


«Богдан Моторс» отримала більше 16 млн грн на виконання таємних угод з Міноборони

Протягом серпня-вересня Автоскладальний завод №2 компанії “Богдан Моторс” отримав ще 16,3 мільйона гривень на виконання таємних угод з Міноборони в рамках державного оборонного замовлення.

Про це повідомив Гліб Канєвський, голова експертної організації StateWatch, з посиланням на офіційний портал використання публічних фінансів.

Читайте також: Гроші на безпеку і зарплати шахтарів: Кабмін передав Раді зміни до бюджету-2019

Гроші перераховані з рахунку Державної казначейської служби на приватний рахунок “Богдан Моторс”, відкритий в “ОТП банку”. За що саме сплачено гроші – кількість авто та вартість за одиницю – не вказано.

Разом з тим, цього року прес-служба Богдан повідомила, що корпорація підписала нові контракти із Міністерством оборони на постачання оновлених санітарних машин “Богдан 2251” та вантажівок “Богдан 6317” до Збройних сил.

“Олег Гладковський в 2015-2019 роках на посаді першого заступника Секретаря РНБО відповідав за розвиток оборонно-промислового комплексу. І саме в цей час його корпорація “Богдан” стала основним постачальником автотранспорту для армії по таємним угодам”, – наводить дані Гліб Канєвський.

На початку серпня цього року ухвалою слідчого судді Солом`янського райсуду міста Києва задоволено клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та накладено арешт на понад 20 таємних договорів та додатків до них, за якими “Богдан Моторс” отримує кошти з бюджету.

Зокрема, в переліку документів є і два вище зазначені контракти.

Адвокат “Богдан Моторс” спробував оскаржити арешт документів у Київському апеляційному суды. Але всі матеріали були передані до нової Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua