Суд розпочав процедуру банкрутства трьох компаній сімейного бізнесу екс-депутата Рибалки


Суд розпочав процедуру банкрутства трьох компаній сімейного бізнесу екс-депутата Рибалки

У серпні-вересні поточного року Господарський суд Дніпропетровської області виніс три ухвали про відкриття провадження у справі про банкрутство підприємств, що входять до складу снекового бізнесу родини народного депутат ВР VIII скликання Сергія Рибалки. Про це свідчать дані Єдиного реєстру судових рішень.

Йдеться про такі підприємствах: ТОВ САМОЦВІТ, ТОВ Нова Компанія-2006, ТОВ Вітафудс.

Згідно з даними реєстру, з заявою про відкриття провадження у справі про визнання банкрутства “САМОЦВІТ” звернулася компанія ТОВ “Агросахінвест-2002@.

Заяву про визнання банкрутами підприємств “Нова Компанія-2006” і “Вітафудс” подало ТОВЧИСТА ПЛАНЕТА”.

Вивчивши матеріали заяви, суд прийняв рішення відкрити провадження у справах про банкрутство трьох вищезгаданих компаній.

Помітно, що обидва позивачі – “Агросахінвест-2002” і “ЧИСТА ПЛАНЕТА”, а також всі три відповідачі – “САМОЦВІТ”, “Нова Компанія-2006” і “Вітафудс” – входили раніше до однієї групи снекових підприємств бізнесу самого Рибалки.

Ця група носила назву “S.Group”. Але в квітні поточного року була перейменована в “Ай Пі Джі” і перереєстрована відповідно. До неї увійшли такі нові юридичні особи, як: “Ай Пі Джі Продакшн”, “Ай Пі Джі Кріпс Продакшн”, “Ай Пі Джі Трейдинг” та інші.

Зроблено це було Рибалкою, за твердженням ЗМІ, з метою “переписати історію” свого бізнесу. Адже S.Group і структури, що входять до неї – “Чиста планета”, “Вітафудз”, “Агросахінвест-2002” та ін. по вуха загрузли в кримінальних справах. Рахунки цих підприємств неодноразово були арештовані, а в їхніх офісах пройшли десятки обшуків ГПУ, СБУ і НАБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua