Гривневі вклади з високою прибутковістю


На сьогоднішній день вкладення в інвестиційні фонди є найбільш прибутковими інвестиціями в Україні і в інших країнах. Такими вони і залишаться в найближчому майбутньому. Навчитися правильно управляти своїми фінансами для створення пасивного доходу досить легко. Головне – визначити цілі і послідовність дій. Про те, що таке інвестиційний фонд і як він працює розповів представник успішної ізраїльської компанії в Україні Ізраїль ІНВЕСТМЕНТС – Ющенко Геннадій Євгенович. Фонд веде інвестиційну діяльність вже багато років. Для українців свої двері ISRAEL INVESTMENTS LTD відкрив відносно недавно, проте за короткий період часу встиг з’явитися на слуху у багатьох.

Що ж собою являють інвестиційні фонди?

Це структура колективних інвестицій. Такий інструмент дозволяє інвестувати вкладнику невеликі суми, які потім сумуються і вкладаються в цінні папери, нерухомість та інше. Керує засобами фонд, використовуючи в своїй роботі напрацьовані стратегії і досвід. Після отримання прибутку доходи розподіляються у відсотковому співвідношенні між усіма вкладниками. Розмір доходу для кожного учасника фонду залежить від вкладеної суми і терміну депозиту.

Основною перевагою вкладів в інвестиційні фонди є професійне управління грошовими коштами – вкладнику не потрібно ставати аналітиком або брокером, а також накопичувати необхідний досвід і знання.

Також він зазначив, що плюсами інвестиційних фондів однозначно є диверсифікація ризиків, а також прибутковість, про яку ми поговоримо трохи пізніше.

Які послуги надає інвестиційний фонд і кому доступні такі вклади?

Число потенційних інвесторів в Україні сьогодні значно зросла. Прагнення до фінансової незалежності породжує все більший попит. А як відомо, чим більший попит, тим більше пропозицій. На фінансових просторах нашої країни відкрито безліч способів для інвестування грошей. Одні з них існують уже десятиліття, інші – з’явилися відносно недавно.

Завдяки багатогранності роботи ІФ, для вкладників доступні найрізноманітніші області для інвестування. Вкласти гроші в нерухомість або стартапи Ізраїлю дійсно може дозволити собі не кожен, але завдяки ІФ поріг входження в такі інвестиції став можливим.
 • Від 31% річних по вкладах, з виплатою відсотків щомісяця.
 • Термін вкладу – від 6 місяців.
 • Гарантований дохід після закінчення терміну депозиту.
 • Відсоткова ставка протягом дії договору не змінюється
 • Поповнення або часткове використання коштів по вкладу не передбачені.
 • Фонд має консервативну інвестиційну стратегію, що передбачає інвестування коштів в напрямку з фіксованою прибутковістю.
 • Є кілька моделей нарахування відсотків за вкладом. Зокрема, інвестор може передбачати капіталізацію відсотків. В цьому випадку нараховані відсотки не додаються до тіла депозиту і вступають в силу тільки після підписання нового договору, раз на місяць або з іншою періодичністю, передбаченою в основному договорі.
 • Відсотки за вкладом можуть нараховуватися на основний рахунок або карту наданий інвестором відповідно до умов договору.
 • Після оформленні вкладу, кошти не можна забрати раніше обумовленого терміну. Але в деяких випадках клієнт може достроково розірвати договір і забрати суму вкладу, якщо це передбачено договором.

Гривневі та доларові вклади – відмінний спосіб множення капіталу.

Жоден депозит не може надати такі умови і прибутковість. Не дарма вклади в інвестиційні фонди, вважаються сьогодні найбільш простими і вигідними. Не зайвим буде підкреслити і той факт, що дії ІФ регулюються законодавством України законом «Про інститути спільного інвестування». Контроль над діяльністю інвестиційних компаній здійснює НКЦПФР.

https://www.israel-investments.com/izrailskie-cennye-bumagi/

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Israel Investments Ltd
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua