Як заробити починаючому інвесторові?


Прибуток від вкладів в іноземні інвестиційні фонди – реальний і стабільний дохід. Що це таке і як стати успішним учасником цього ринку? Які існують види інвестування і чому вклади в інвестфонди є найбільш вигідним рішенням? З цим нам допоможуть розібратися в Інноваційно Фінансово-Лизинговой компанії «Ізраїль ІНВЕСТМЕНТС».

Чому інвестиційні фонди?

Досвідчені інвестори управляють своїми фінансами самостійно. Але щоб набути необхідного досвіду, потрібен час і низка як вірних, так і помилкових рішень. І якщо у вас є кошти, але немає часу або досвіду щоб розібратися в тонкощах інвестиційного ринку – буде розумно довіритися професіоналам.

На Вас працюють професіонали!

Інвестуючи в фонди, суть роботи яких і полягає в тому, щоб відстежувати тенденції ринку, професійно визначати стратегію і вкладати в найбільш перспективні напрямки, витягуючи з цього максимальну фінансову прибуток.

Як це працює

Фонд акумулює кошти вкладників. Досвідчені трейдери стежать за рухами ринку, вчасно виводять і реінвестують кошти. Таким чином в результаті формується прибуток, яка ділиться між учасниками пропорційно сумі їх початкового внеску.

Для вкладників, таку послугу можна порівняти з банківським депозитом. Інвестор вкладає на певний термін, і отримує прибуток у вигляді процентних нарахувань. Це зручно, вигідно і сучасно!

Як вибрати надійний інвестиційний фонд

До вибору компанії, якій Ви хочете довірити свої кошти, слід підходити обдумано. Один з головних критеріїв – історія компанії.

Другий важливий елемент – законна діяльність. Вітчизняні інвестиційні фонди працюють відповідно до закону України «Про інститути спільного інвестування». Контроль над їх діяльністю здійснює НКЦПФР.

Надійне економічне обґрунтування

На початку 2019 року Національний банк Ізраїлю опублікував звіт про економіку держави. За даними центрального фінустанови, економічне зростання за 2018 рік склав 3,4%. При цьому була зафіксована позитивна інфляція на рівні 0,4%. Фахівці відзначили розвиток туристичної галузі, що принесло додатковий економічний дохід.

І хоча в великому документі банк звернувся до керівництва країни з критикою за кількома напрямками, в цілому економіка держави Ізраїль залишається однією з найстабільніших в світі.

Ізраїль як і раніше та країна, інвестиції в яку супроводжуються мінімальним ризиком, а обіцяють солідний прибуток. Це підтверджує і 9 місце в світовому рейтингу, який оцінює захист прав інвесторів з мінімальними вкладами (рейтинг Світового банку Doing Business’2018).

Спробуйте високоприбуткові інвестиції разом з «ISRAEL INVESTMENTS LTD» та отримаєте новий надійне джерело прибутку!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Israel Investments Ltd
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua