Укртелеком у Верховному Суді програв справу Ощадбанку на 1,5 мільярда


Укртелеком у Верховному Суді програв справу Ощадбанку на 1,5 мільярда

Ощадбанк відстояв свою позицію у Верховному Суді у суперечці з Укртелекомом щодо розірвання договору купівлі-продажу облігацій, заборгованість за якими становить майже 1,5 мільярда гривень.

Про це повідомляє прес-служба Ощадбанку.

“Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу Ощадбанку на рішення Господарського суду м. Києва від 27.09.2018 та постанову Північного апеляційного господарського суду від 18.02.2019 та скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій про розірвання договору купівлі-продажу облігацій, укладеного між Ощадбанком та Укртелекомом”, – зазначається у повідомленні.

Замість цього Верховний Суд ухвалив нове рішення, яким повністю відмовив Укртелекому в задоволенні його позовних вимог до Ощадбанку.

“Верховним Судом нарешті було поставлено остаточну крапку в судовому спорі, що тривав майже два роки, та завдяки якому Укртелекому вдавалось уникати сплати боргу”, – підкреслили у банку.

Довідка Finance.ua:

  • 15 вересня 2015 року Укртелеком уклав із банком договір, згідно з яким Ощадбанк зобов’язався передати у власність Укртелекому, а останній – не пізніше 15 березня 2017 року прийняти та оплатити облігації ТОВЕСУ” (власник контрольного пакета акцій Укртелекому) серії С у кількості 1 млн шт. за ціною 1 млрд грн плюс накопичений купонний доход за облігаціями.
  • У серпні 2017 року, щоб уникнути виконання зобов’язань за договором (сплати банку понад 1 млрд грн), Укртелеком подав до Господарського суду Києва позовну заяву про розірвання договору та визнання зобов’язань за договором припиненими.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua